Tasuta tarne

Blog

Käisin sõpradega reede õhtul ühes Tallinna ööklubis, mille nime jätan mainimata (aga asub Viru Hotelli all ning suur on MILFide kontsentratsioon). Muidu õhtu nagu õhtu ikka, ainult selle erandiga, et seekord sattusin ööklubisse täiesti kainena. Ma tean juba ette, et lugeja suht kindlasti parastades irvitab, et “kessekurat nii loll on, et ööklubisse kainena läheb”. Ja sul on selleks täielikult õigus, sest kuigi ma ei propageeri alkoholi tarvitamist, siis kaine peaga seda joviaalselt kiimlevat klubimelu takseerides tabasin end mõtlemas, et kurat siin uksel peaks olema “Alla 18 keelatud” sildi asemel “Alla 1,8 promilli keelatud”.

Tantsupõranda keskele olid suuremalt jaolt koondunud naiste grupid omavahel tantsima. Krokodillinahast käekotid maas, dekoltee maksimaalselt punnitamas ning kallis Chanel no 5. parfüüm segunenud higilõhnaga. Mehi väga tantsimas ei olnud, nemad olid jahimeeste kombel koondunud tantsuplatsi servadesse ning jälgisid aplalt igat platsile minevat naist nagu saaklooma, kellele koopamehe kombel nuiaga pähe virutada ja koopasse vedada. Sobilikku saaki nähes sellele läheneti. Igaüks enda taktikaga – kes lendas otse peale alfaisasena, kes vaikselt tantsides ning “juhuslikult” naisega siis kokku põrgates ja edasi tantsima jäädes. Ilmselt tead isegi neid taktikaid, pole vaja rohkem lahti seletada. Anyway, mul jäi silm peale ühele eriti kirevale tegelasele, kellel oli peas hammastega ääristatud kauboi kaabu, narmastega teksatagi ning maonahaga kaetud päkapiku kingad. Not kidding. Mõttes ristisin ta Crocodile Dundeeks, kuna sarnasus 80ndate roomajatega maadleva ürgisase telestaariga oli olemas. Tüüp oli ilmselgelt jõudnud sellisesse joomise faasi, kus kõik naised on ilusad ja kõik joogid odavad. Sportlase visadusega demonstreeris oma seksapiilsust igale radarile sattunud naisele ning “perssesaatmised” ei tundunud teda küll segavat.

Ilmselgelt viis aga selline visadus sihile, kuna vähem kui pool tundi hiljem nägin teda tantsupõrandalt lahkumas “lahingtrofee” käevangus. Trofeeks tituleeritud proua oli peajagu lühem ning kaalus vähemalt kaks korda nii palju kui Dundee. Erilist võlu lisas naeratus, mis oli kui malelaud. Sedavõrd ekstravagantse paarikese nägemine jääb pikaks ajaks meelde ja on oluliselt tõhusam alkoholivastane propaganda kui need Sotsiaalministeeriumi üleskutsed.

Ülejäänud õhtu jooksul selliseid koloriitseid karaktereid ei kohanud – tavalised ossid, beibed, milfid ja soomlased. Peatselt tõmbasin ka ise õhtule joone alla ning läksin koju, kuna olgem ausad – ööklubis kainena olla on sama intensiivne kogemus kui heteromehena balletti vaadata.

Mõned päevad hiljem sattusin kuulsasse Nahksuka kliinikusse. Kirjutan küll “sattusin”, aga tegelikult olin aja kinni pannud juba 3 kuud varem. Kuna haigekassa järjekorrad nii ebareaalselt pikad, siis profülaktika mõttes viskan aja kinni iga poole aasta tagant – seda ka  ilma karjuva põhjuseta. Ooteperiood 3 kuud on sedavõrd pikk aeg, et kunagi ei tea mida tulevik tuua võib. On hea teada kui vajaduse tekkides on arstiabi lähedal.

Passisin ooteruumis ja kammisin parasjagu Tinderit läbi (skoor: 2 uut matchi!), kui koridorist kuulsin kellegi sajatamist ja kogu maailma putsi saatmist. Tundsin ta ära. Vana hea ööklubi staar Dundee. Sedakorda küll ilma oma kaabu ja koledate saabasteta. Selle asemel sorakil juuksed, võidunud pintsak ja kulunud kingad. Dundee mölises kellegagi ärritunult telefonitsi litside ja antibiootikumide teemal. Tundus, et viimane vallutus oli jätnud väikese üllatuse mehele, millega mees ise kuidagi rahul ei paistnud olevat. Kujutasin juba ette millise näoga ta naisele kodus proovib selgitada, et sai oma tripperi saunast või see tekkis nagu nohu.

Ega ma väga ei parastanud, pigem pani nähtu mõtlema – nooremana on endalgi olnud mitmeid juhusuhteid, aga senini on nagu kuidagi vedanud. Satikaid ja tilkuvat otsa ei ole saanud, juhuse asi. Teisalt Dundeele jagas saatus nagu eriti halvad kaardid kätte, sigakole naine, mingi jama küljes ning hommikul pohmakas plus hea tõenäosus, et olukorda tuleb ka oma naisele selgitada. Nagu eriti loseloselose situatsioon.

Kirjutan sellest seepärast, et antud situatsioon ei ole tegelikult üldse eriline. Ilmselt kordub igal nädalavahetusel sama stsenaarium sadu kordi üle Eesti. Maailmamastaabis ei oska arvatagi. Inimeste ja eriti noorte seksuaalkäitumine on suhteliselt pekkis. Teatavas joobeastmes kepitakse kõike mis vähegi soe ja liigutab. Oluliselt mõistlikum oleks kui inimesed kiire naudingu saamise eesmärgil kasutaksid turvalisi ja tervislikke lahendusi – vibraator, fleshlight jms. Esmalt ei saa sa mingeid haigusi. Teiseks on see oluliselt odavam ning ka orgasm garanteeritud. Kolmandaks ei tekita mänguasjad hommikust meeleheidet uuele partnerile kaine peaga otsa vaadates.

Mõtle mida teed ning haara oma tervise üle kontroll!

Max Nuude blogi #1