couplesfun

 

Sekslelude kasutamine on üha tõusev trend. Nad on kasutusel olnud tänaseks üle 100 aasta juba ning uuringud näitavad, et täna on vähemalt pooled USA naised kasutanud vähemalt korra elus vibraatorit. Siin artiklis oleme välja toonud kuus põhjust, miks magamistoa mänguasjad on niivõrd populaarsed ning mis on nende kasutegurid.

 

 

 

Eneseteadlikkus – Paljud inimesed ei tea, mis neile seksi juures meeldib, enne kui pole ise seda kogenud. Parimaks viisiks enseavastusteks on iseenda peal katsetamine ning katsetamine läbi mänguasjade on üks mugavamaid viise enda keha tundma õppimiseks. Fakt on see, et seksmänguasjad aitavad avastada oma seksuaalsust, selle piiridega mängida ning vajadusel ka seksile midagi uut ja huvitavat juurde anda.

Stressileevendus – orgasm vabastab ajus endorfiinid, mis tekitab inimeses heaolutunde, muutes nad rahulikuks ja õnnelikuks.
Kaloripõletus – vibraatori kasutamise ajal suureneb südame löögisagedus, mis aitab kaasa kalorite põlemisele. Miks mitte asendada jõusaali kardiotreening tunniajase sessiooni vastu vibraatoriga ?

Naturaalne valuvaigisti – lisaks heaolutunde loomisele aitavad need toime tulla ka valuga – nii füüsilise kui emotsionaalsega.
Turvalisus – Vibraatori kasutamist ei tasu häbeneda. Mõeldes eelmainitud kasuteguritele, on see lisaks kindlasti tervislikum valik, kui juhupartner.  Uuringud on tõestanud, et naised, kes kasutavad vibraatorit, omavad paremat sekselu ning saavad võimsamaid orgasme.

Paarisuhte vürtsitamine – Vastupidiselt levinud arvamusele, et enamus inimesi ostavad seksmänguasju üksinda kasutamiseks, soetatakse neid hoopis paarisuhte vürtsitamiseks ning partneriga koos proovimiseks. Seega kavandame tooteid ja kogemusi mitte ainult naudingu pakkumiseks, vaid ka suhete tugevdamiseks ja provokatiivsete võimaluste loomiseks.Vibraator hea vahend paaridele. Koos uute lelude kasutamine aitab jagu saada rutiinist ning avastada suhtes uusi dimensioone. Vibraatori toomine suhtesse võib olla väga rahuldustpakkuv.Sageli on inimestel raske teineteisele rääkida, mida nad tegelikult seksuaalselt tahavad. Seksis mänguasjade kasutamine aitab inimestel end teineteisele avada. Naistele infoks, et mehed naudivad vastassugupoole orgasmini viimist sama kaua kui naine nende saamist. Lisaks saab vibraator olla suhtes ka see “kolmas isik”, mis paaridele huvi võib pakkuda.

Seksmänguasjade kasutamine sobib nii paaridele kui vallalistele. See on lõbus, tervislik ja kasulik.

Julget mänguasjademaailma avastamist!
www.mypleasure.ee